EVGA 750 BR 750W Non-Modular Black Desktop Power Supply, 80 Plus Bronze, 135mm Fluid Dynamic Bearing Fan, 100V~240V, Black | 100-BR-0750-K3
EVGA 750 BR, 750W, Non Modular Black, Desktop Power Supply, 80 Plus Bronze, 135mm Fluid Dynamic Bearing Fan, 100V 240V, Black, 100 BR 0750 K3, Evga desktop power supply, desktop power supply for best price, power supply, evga power supply,MUSCAT,Central Post Office,Ruwi,Muscat,Jabroo,Madinat Al Sultan Qaboos,Mina Al Fahal,Al Wadi Al Kabir,Al Harthy Complex,Al Amarat,Qurayat,Al Seeb,Al Ma abela,Sultan Qaboos University,Al Rusayl,Muttrah,Oman Commercial Center (O.C.C.) ,Khaula Hospital,Seeb Airport,Al Murtafa a,Azaiba,Al Hamriyah,Al Khud,Al Khuwair,Jawharat Al Shati,DHOFAR,Central Salalah,Quirun Hairiti,Teetam,Al-Dahareez,Al-Hafa,Al-Awqadain,Taqa,Madinat Al-Haq,Marbat,Tiwi Atair,Thamrait,Sadah,AL-BATINAH REGION,Sohar ,Al-Musana a ,Widam Al-Sahil ,Al-Malda ,Al-Suwaiq ,Al-Bidaya ,Al-Awabi ,Al-Rustaq ,Saham ,Barka ,Al-Tarif ,Falaj Al-Qabail ,Nakhal ,Shinas ,Liwa ,Al-Khaboura ,Sohar Industrial ,Al-Rumays ,Burj Al-Radah ,AL-SHARQIYA REGION,Sur ,Al-Kamil & Al-Wafi ,Ibra ,Masirah ,Ja alan Bani Bu Hassan ,Ja alan Bani Bu Ali ,Wadi Bani Khalid ,Sinaw ,Al-Mudhairib ,Al-Mudhaibi ,Bidiyah ,Al-Ashkharah ,Samad Al-Shan ,Dama Wattaeen ,Sur Commercial District ,AL-DHAHIRA REGION,Ibri ,Al-Buraimi ,Yanqul ,Dhank ,Al-Araqi ,Al-Akhdar (Ibri) ,Al-Sinainah ,Mahda ,MUSANDAM,Khasab ,Bakha ,Daba ,Madha ,THE INTERIOR REGION,Nizwa ,Bahla ,Bidbid ,Izki ,Lizgh ,Birkat Al-Moze ,Al-Hamra ,Adam ,Manah ,Samail ,Saiq (Al-Jabal Al-Akhdar) ,AL-WOSTA REGION,Haima ,Al Jazr
Number of Rails 12V: 1 Fans: 135mm Average Efficiency: 88% (80 PLUS, 230V EU) AC Input: 200 - 240 VAC, 4A, 50 - 60 Hz
Oman
Account
Cart
Get App
Multiple Product Quote Request
0
Clear MPQR
Rated 4.5/5 1
(1 reviews)
#UTC00007119
Approximate price
OMR 47/-
Delivery by 16 May, Saturday
In Stock
Number of Rails 12V: 1
Fans: 135mm
Average Efficiency: 88% (80 PLUS, 230V EU)
AC Input: 200 - 240 VAC, 4A, 50 - 60 Hz